Városi Sportcsarnok és környéke, minifocipálya – 2017. szeptember 28-október 1.

 

plakat2

Időpont: 2017. szeptember 28-október 1.
Helyszínek: Székelyudvarhely – Városi Sportcsarnok, Minifocipálya - Székelyudvarhely
Szervező: Prima Press Kft., Arkum Alapítvány, Székelyudvarhely
Társzervező: Székelyudvarhely Polgármesteri Hivatala
Főtámogatók: Hargita Megye Tanácsa
Támogató: Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt., Bethlen Gábor Alap
Partnerek: Eurato Rt., Promacht Bt., ExpoConsulTeam kft., AramisRoSecurity


Szeptember 28., CSÜTÖRTÖK


11:00   A XXV. Őszi Vásár rendezvénysorozat megnyitója: ünnepi beszédek, ünnepélyes szalagvágás
14:30   Gazdasági konferencia és üzletember találkozó (Városháza, Szent István terem)

 

Szeptember 29.,  PÉNTEK


10.00   XXV.Székelyudvarhelyi Nemzetközi Kiállítás és Vásár – Városi Sportcsarnok
12:00   VIII. Székely Termékek Fesztiválja megnyitója – városi minifocipálya
15.00   Ezüstfenyő néptánccsoport-Zetelaka (oktató: Kovács Imre)
16:00   XIV. Borfesztivál megnyitója – városi minifocipálya, vendégszerepel Székely Dalegylet
16.30   Küküllő néptánccsoport- Bögöz (oktató: Csáki Enikő)
17.00   Farkaslaki Virgoncz néptáncegyüttes (oktatók: Osváth Ildikó és Hajdó Lóránt)
17:30   Kékiringó néptánccsoport-Székelyudvarhely (oktató:Both Aranka)+népdalénekesek
18:00   Emő Zumba- Székelyudvarhely
19.00   Csepregi Éva (NeotonFamilia)
20:15   Transylvania Rock Band koncert

 

Szeptember 30., SZOMBAT


10.00   XXV.Székelyudvarhelyi Nemzetközi Kiállítás és Vásár – Városi Sportcsarnok
10:00   VIII. Székely Termékek Fesztiválja – városi minifocipálya
11:00   XIV. Borfesztivál – a városi minifocipálya
11.00   Kecseti Kaláka- gyerektánccsoport (oktatók: Boros Béla és Boros Hilda)
11.30   Fit Girls tánccsoport- Székelyudvarhely ( oktató: Lukács Annamária )
13:00   VIII. Mesemondóverseny - a Príma Rádió szervezésében
15:00   Móra Ferenc általános iskola gyerekkórusa, tánccsoportja
15:30   Seríttő Néptánccsoport- Székelyudvarhely (oktató: Márton Sándor)
16.00   Fortuna Dance tánciskola, Székelyudvarhely (oktató: Csiszár Melinda)
17:00   HUMÓRA – viccmondó vetélkedő a Príma Rádió szervezésében
18:00   Székelyland előadás
19.00   Danics Dóra – X-Factor győztes előadó fellépése
20.15   Dreamland Residence koncert

 

Október 1. VASÁRNAP


10.00   XXV.Székelyudvarhelyi Nemzetközi Kiállítás és Vásár – Városi Sportcsarnok
10:00   VIII. Székely Termékek Fesztiválja – városi minifocipálya
11:00   XIV. Borfesztivál – a városi minifocipálya
11.00   Dr. Pál Gyula Kórus és a nyugdíjasok (NYÖP) előadása – Székelyudvarhely
12:00   Kuchárné Balázs Éva - népdalénekes
12.30   A Dr.Palló Imre Művészeti Szakközépiskola Barokk Zenekara (vezeti: Veress Viktória)
13:00   Szivárvány tánccsoport – Zetelaka (oktató: Antal Bíró Rózália)
14:00   Sorbán Enikő népdalénekes előadása
14:30   Alsósófalvi Gyermekláncfű néptánccsoport (oktató: Fülöp Noémi)
15:30   Cickom Énekegyüttes (a Fölszállott Páva 2016-os döntősei)
16.00   ’’Énekes, táncos játék’’ – Valeo Art Egyesület előadásában
18:00   Vásárzárás